Duben u Kuřátek 2024

02.05.2024

Měsíc duben jsme přivítali s úsměvem a plným barev. Opakovali jsme si barvičky se sluníčkem. Porovnávali jsme velikosti, počítali, hlavičky nám pálily. Poté jsme přešli k dopravním prostředkům, kde jsme si zahráli na policisty. Opakovali jsme si pravidla při chůzi, na chodníku, u silnice. Zařazovali jsme prvky NTC při běžných činnostech. Dorazili k nám dva pejsci, kteří nám ukázali nádherné kreace. Navštívili jsme hernu Bambino, kde se děti opravdu vyřádily. Další týden k nám připluli živočichové od rybníka, kteří nám vyprávěli, jaký je život tam u nich. Poté přiletěli čmeláci a včelky, děti ochutnaly med a zahrály si na včelaře. Přiletěli k nám také ptáci, které si děti pohladily a něco málo se o nich dozvěděly. Oslavili jsme narozeniny Aleška a dvojčátek. A konec měsíce jsme zakončili svátkem Čarodějnic, kdy se děti proměnily na čaroděje, čarodějnice, upíry. Masky zdolaly hrůznou cestu nástrah. Vyzkoušeli jsme spoustu čarovných kouzel a pokusů. Těšíme se na další pěkný společný měsíc.

Gabča a Stáňa